افزایش قیمت سرویس ها Dec 26th

با توجه به افزایش پایدار قیمت ارز در ماه گذشته و تاثیر مستقیم آن بر روی قیمت تمام شده سرویس های میزبانی وب خارج از ایران و ثبت/تمدید دامین های بین المللی، بنابراین پارسان نیک نیز مجبور به افزایش ... بیشتر »

بک آپ هفتگی و روزانه سرویس ها May 8th

کلیه سرویس ها جدید  به صورت روزانه  بک آپ و به صورت هفتگی فول بک آپ دارند

پارسان نیک

تجمیع سرور ها May 8th

احتراما به اطلاع می رسانیم کلیه سایت های قدیمی  به سرور جدید منتقل شدند ومنجمله سایت 7vps.ir به صورت کامل به سرور جدید و سایت جدید متصل گردیدکلیه کاربران جدید و قدیمی می بایست DNS های سرور های قدیمی ... بیشتر »

خرید سرور های جدید از دبی Apr 20th

به زودی سرور های جدید شرکت در دیتا سنتر ایرانی قرار خواهد گرفت و شروع رسمی فعالیت شرکت را اعلام میکنیم برند اصلی شرکت با نام اوژات بوده و فعالیت آن سایت به صورت مجزا و جداگانه خواهد بود با قدرت ... بیشتر »

توجه!نیازبه ارتقای اسکریپت های جوملا،ورودپرس،نیوک و دروپال Jan 29th

درود  نظر به افزایش اختلالات امنیتی بوجود آمده بر روی سایتهای ایجاد شده با سیستم های مدیریت محتوای رایگان و سایتهایی که از نرم افزارهای طراحی سایت رایگان استفاده نموده اند و با توجه به این ... بیشتر »

راه اندازی سیستم جدید فروش Jan 29th

گروه داده پردازی آریان سیستم  کلیه فعالیت های فروش هاست خود را از دامنه هفت وی پی اس به زودی به سایت اصلی انتقال خواهد دادبدهی است که کلیه کاربران سایت قدیم باید از درگاه سایت پارسان نیک  ... بیشتر »

اتصال درگاه پرداخت بانک ملت Nov 21st

اتصال درگاه پرداخت بانک ملت به منظور پرداخت مطمئن از درگاه شاپرک